Anglès » Professorat

Imprimiu aquesta pàgina

CURS 2019-2020

Nom Càrrec Tutories / Hores d'atenció Contacte
Àngela Alís   dimarts de 16 a 17 h aalis@eoicalvia.com
Tomeu Aloy   dilluns i dimarts de 16 a 17 h taloy@eoicalvia.com
Maria Antònia Bernat   dilluns i dimarts de 16 a 17 h mabernat@eoicalvia.com
Dani Llano   dilluns i dimarts de 16 a 17 h dllano@eoicalvia.com
Charo Madero   dilluns i dimarts de 16 a 17 h cmadero@eoicalvia.com
Dani Pol Cap de departament dilluns i dimarts de 16 a 17 h angles@eoicalvia.com
dpol@eoicalvia.com
Cristina Sánchez   dilluns de 16 a 17 h csanchez@eoicalvia.com
Aina Serra   dilluns de 16 a 17 h aserra@eoicalvia.com
Eva Utrilla   dilluns i dimarts de 16 a 17h eutrilla@eoicalvia.com

 

Carrer Arquitecte Francesc Cases, s/n, Bendinat 07181 (Calvià) · Mallorca · Tel. 971 700 150 · De 16 a 21 hores