Anglès » Professorat

Imprimiu aquesta pàgina

CURS 2020-21

Nom Càrrec Tutories / Hores d'atenció Contacte
Àngela Alís    dilluns de 16h a 17h aalis@eoicalvia.com
Tomeu Aloy    dimarts de 16h a 17h
 dimecres de 17h a 18h
taloy@eoicalvia.com
Belén Arroyo    dilluns i dimarts de 16h a 17h barroyo@eoicalvia.com
Maria Antònia Bernat    dilluns de 16h a 17h
 dijous de 17h a 18h
mabernat@eoicalvia.com
Dani Llano    dilluns de 16h a 17h
 dimarts de 18h a 19h
dllano@eoicalvia.com
Charo Madero    dilluns de 16h a 17h
 dimarts de 18h a 19h
cmadero@eoicalvia.com
Dani Pol Cap de departament  dilluns i dimarts de 16h a 17h angles@eoicalvia.com
dpol@eoicalvia.com
Aina Serra    dimarts de 16h a 17h aserra@eoicalvia.com

 

Carrer Arquitecte Francesc Cases, s/n, Bendinat 07181 (Calvià) · Mallorca · Tel. 971 700 150 · De 16 a 21 hores