- Escola Oficial d'Idiomes de Calvia - https://eoicalvia.com -

Professorat

CURS 2021-22

Nom Càrrec Tutories / Hores d'atenció Contacte
Àngela Alís    dimarts de 16h a 17h aalis@eoicalvia.com
Tomeu Aloy    dilluns i dimarts de 16h a 17h taloy@eoicalvia.com
Belén Arroyo    dilluns i dimarts de 16h a 17h barroyo@eoicalvia.com
Maria Antònia Bernat    dilluns i dimarts de 16h a 17h mabernat@eoicalvia.com
Dani Llano    dilluns i dimarts de 16h a 17h dllano@eoicalvia.com
Charo Madero    dilluns i dijous de 16h a 17h cmadero@eoicalvia.com
Dani Pol Cap de departament  dilluns de 18 a 19h
 dimarts de 16h a 17h
angles@eoicalvia.com
dpol@eoicalvia.com
Aina Serra    dilluns de 18h a 19h aserra@eoicalvia.com